Футбол України 28 Листопада, 19:40 1943
Експрес-коментар Юрія Максимова: «Ми програли ще в першому таймі. 0:2, без шансів» | 19-27
​Наставник «Ворскли» Юрій Максимов дав коментар за підсумками поразки від «Динамо» Київ 0:2 в матчі УПЛ.
«Ми програли ще в першому таймі. 0:2, без шансів. Можу сказати, що людей і так не вистачає, молодь виходить. Це наш рівень зараз, я реально дивлюся на речі. У «Шахтаря» і «Динамо» один чемпіонат, а у нас інший чемпіонат. Вище голови не стрибнути. Я в перерві сказав: якщо хоч раз по воротах влучите, то я буду задоволений. Степанюк влучив, все - я задоволений».

«У нас багато травмованих, посипалися. Ми високо забралися, але потрібно об'єктивно дивитися», - сказав Максимов в коментарі Профутбол.