«Меладзе та «Ліга сміху» дають концерти у Києві – де логіка?»: Костишин обурений відсутністю фанатів на стадіонах

Футбол України 29 Листопада, 22:50 292
«Меладзе та «Ліга сміху» дають концерти у Києві – де логіка?»: Костишин обурений відсутністю фанатів на стадіонах
Наставник «Колоса» Руслан Костишин різко пройшовся по карантинних правилах, які не блокують наявність вболівальників на трибунах.
«Чому ми граємо без уболівальників? Я не можу цього зрозуміти. Меладзе приїжджає з Росії і дає концерти в Києві, і там аншлаг. «Ліга Сміху» з глядачами. Там в закритих приміщеннях відбуваються концерти з глядачами, а на відкритому повітрі на стадіонах не дозволяють присутність вболівальників. Немає логіки. Де здоровий глузд? Дивлюся в ютубі концерт – там в першому ряду в масках, а далі всі без масок. І це мене обурює. Чому на стадіони не можна пускати якусь кількість глядачів?

Побудували такий красивий стадіон, а уболівальників не пускають. Коли «Колос» проводив матчі з обмеженою кількістю уболівальників, то ніяких нарікань не було. Всі сиділи через два-три сидіння, з медичного протоколу. Ці питання має наша УАФ піднімати. Вони у нас головні в цьому питанні. Просто всі мовчать, а мені неприємно – чому одним можна, а іншим не можна?» – цитує Костишина офіційний сайт «Колоса».