«Динамо» прибуло до Турину

Динамо Київ 30 Листопада, 22:39 850
«Динамо» прибуло до Турину
Делегація київського «Динамо» прибула до Турина, де в середу відбудеться матч нашої команди проти «Ювентуса» у рамках п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

За традицією, що склалася в нинішньому сезоні за керівництва Мірчі Луческу, команда прибула до міста, де відбудеться матч, за два дні до гри.

Чартерний рейс вирушив з аеропорту «Бориспіль» о 16:00 і приземлився в Казелле-Торінезе майже о 18:00 (різниця між часовими поясами України та Італії – одна година).

Ще близько години – і динамівці заселялися до готелю, біля входу до якого на них вже чатували місцеві ЗМІ, а у його вестибюлі зустріла прикрашена ялинка, адже в Італії вже почали готуватися до Різдва. Після заселення у розкладі команди – вечеря і теоретичне заняття. На ранок вівторка запланована прогулянка, а перед виїздом на стадіон – ще одне теоретичне заняття.

Потім відбудуться регламентні передматчеві заходи – прес-конференція Мірчі Луческу і одного з гравців, а також тренування на «Ювентус Стедіум», перші 15 хвилин якого будуть відкритими для представників ЗМІ.

Нагадаємо, матч «Ювентус» - «Динамо» відбудеться в середу і розпочнеться о 22:00 за київським часом.