Чемпіонат U19. Динамівці розгромили «Олександрію», не реалізувавши пенальті

Динамо Київ 2 Грудня, 16:36 1104
Чемпіонат U19. Динамівці розгромили «Олександрію», не реалізувавши пенальті | 19-27
У середу, 2-го грудня, відбувся перенесений поєдинок 7-го туру чемпіонату України серед команд U19, в якому підопічні Ігоря Костюка приймали «Олександрію» із однойменного районного центру.

Цей матч за розкладом першості мав пройти наприкінці жовтня, однак був перенесений на пізніший термін через захворювання 13-ти футболістів «Олександрії» U19 на Covid-19.

«Динамо» підходило до домашньої зустрічі в якості лідера юнацького чемпіонату, маючи 28 очок. «Олександрія» розташувалася на восьмій позиції, набравши 15 залікових пунктів. Гра вийшла цікавою, результативною та завершилася впевненою перемогою господарів із рахунком 3:0. Динамівці двічі відзначилися до перерви та ще одного разу у другому таймі.

У перші хвилини зустрічі кияни призвичаювалися до суперника та проводили розвідку боєм. До певного часу підопічним Ігоря Костюка не вдавалося завершити свої атаки влучними ударами, але напруга біля воріт олександрійців виникала регулярно з боку Царенка, Дячука та Блізніченка. Нарешті, на 26-й хвилині Царенко заробив пенальті, отримавши по нозі у чужому штрафному майданчику. Пенальті взявся виконувати Волошин, з його спробою впорався воротар, щоправда м’яч відлетів недалеко, а коли воротар «Олександрії» ще раз спробував його вибити, то лише підкоректував напрямок польоту у кут воріт. Тож гол вийшов досить курйозним.

Не давши можливості супернику оговтатися, через три хвилини господарі подвоїли свою перевагу у рахунку. У гольовій комбінації знову взяв участь Волошин, який втік лівим флангом та прострілив до штрафного майданчика на Блізніченка, який мчав паралельним курсом. Віктор скористався моментом максимально ефективно та у дотик метрів з 15-ти переправив м’яч у сітку у протихід голкіперу – 2:0.

Надалі динамівці продовжували володіти м’ячем та розвивати свої атаки. Гості ж робили гострі та небезпечні випади після контратак. Ігнатенку довелося кілька разів вступати у гру, але кожного разу він діяв надійно, ліквідуючи загрозу. Варто відзначити небезпечний стандарт, який заробив Блізніченко безпосередньо перед лінією штрафного майданчика. Сам Віктор виконав його хитро, пославши м’яч низом, але цей удар не став несподіванкою для воротаря суперника Борисенка, який у стрибку парирував м’яч, захистивши свої ворота.

Другий тайм пройшов не на високій швидкості. У динамівців не все виходило в атаці, про що наголошував наставник «Динамо» U19 Ігор Костюк, роблячи підказки та вносячи корективи у гру. Підопічні до нього прислухалися, що втілилося у ще один забитий м’яч. Цього разу Назар Волошин асистував Царенку, який з лінії воротарського майданчика ударом у дотик довів рахунок до великого.

Забивши третій м’яч, наша команда почала діяти за рахунком, а олександрійці продовжили вибігати у контратаки. Одна з них ледь не стала результативною після удару Чабана, який нещодавно вийшов на заміну, але Ігнатенко зіграв впевнено, забравши м’яч. Біля протилежних воріт перспективні можливості мали Тлумак, Яцик та Горбач, але забитих м’ячів присутні більше не побачили. Наші футболісти не форсували події та майстерно довели гру до логічного завершення та заслуженої перемоги.

Зазначимо, що це був заключний поєдинок для підопічних Ігоря Костюка у нинішньому році, адже два наступні поєдинки із «Маріуполем» та «Колосом», які мали відбутися 5-го та 12-го грудня відповідно, команди вже зіграли під час двох пауз, пов’язаних із матчами збірних команд. Тож на зимову перерву «Динамо» U19 іде у ролі лідера турнірної таблиці, випереджаючи найближчого переслідувача – донецький «Шахтар» - на сім очок, щоправда, у «гірників» є ще дві гри у запасі.