Флеш-коментар Мірчі Луческу

Динамо Київ 3 Грудня, 00:43 2274
Флеш-коментар Мірчі Луческу | 19-27
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу в ефірі каналу «Футбол 2» прокоментував поразку від «Ювентуса».
Не можу сказати, що ми погано грали, але в підсумку наші помилки в обороні позначилися на рахунку. Деякі хороші моменти ми не довели про кінця. Індивідуальні дії «Юве» все вирішили. Складно захищатися, коли в тебе в обороні гравці, яким 18-21 рік. «Ювентус» забив 3 голи з шести моментів. Наші помилки були фатальними.

Відсутність досвіду призводить до таких результатів. Ми весь час граємо в півсили. Перший тайм з «Барселоною», «Ювентусом» та «Ференцварошем» не доводимо до кінця. Молодь отримує величезний досвід. Є моменти, коли вони приймають неправильне рішення. При 0:1 у 2-му таймі ми добре грали, але Попов обрізався, пішла контратака, і ми пропускаємо.

Говорив хлопцям, що вони не повинні порушувати принципи гри. Наші футболісти довгий час не грали в Лізі чемпіонів проти таких суперників, тому для нас це хороший урок. Для нас зараз найголовніше матч з «Ференцварош», який дозволить вийти в євровесну.