Георгій Бущан: «Все вирішиться в матчі з «Ференцварошем»

Динамо Київ 3 Грудня, 00:49 1275
Георгій Бущан: «Все вирішиться в матчі з «Ференцварошем» Фото: 1927.kiev.ua
Голкіпер «Динамо» - про поразку «Ювентусу».

- «Ювентус» використав свої моменти, значить, результат закономірний. Гра була до останньої хвилини, просто клас суперника такий, що вони вирішують свої напівмоменти. Для нас це великий урок - перший за довгий період часу виступ у Лізі чемпіонів, ще й у групі з такими командами. Зрозуміло, це все досвід, але потрібно і свої моменти реалізовувати. Однак ми не опускаємо голову. Попереду дуже важливий матч із «Ференцварошем», в якому буде вирішуватися доля путівки до Ліги Європи.

- У чому поступилися супернику?

- У нас були якісь індивідуальні помилки, напівепізоди, з яких і вирішується футбол. У футболі дрібниць немає, а великі команди це використовують.

- Результат невтішний, але, за словами Мірчі Луческу, фінал буде через тиждень у матчі з «Ференцварошем». Рано засмучуватися?

- Звичайно, результат не такий, як ми хотіли, але не потрібно опускати голову. Я впевнений, що ми зараз у відмінній формі та добре підійдемо до завершального матчу.

- Поразки в Лізі чемпіонів б'ють по психології?

- Звичайно ж, хочеться вигравати, але ми реально дивимося на речі. В «Ювентусі» і «Барселоні» зібрані найкращі футболісти світу. Наше завдання - перемагати в кожній грі та при цьому бути на першому рядку в чемпіонаті.

- Зустріч із «Ференцварош» буде матчем року?

- Півріччя - це точно, - сказав Георгій в ефірі телеканалу «Футбол 2».

Нагадаємо, перед заключним туром «Динамо» і «Ференцварош» мають в своєму активі по одному очку.