Як не Монзуль - то Фраппар. Чи був пенальті в епізоді Бонуччі - Вербич? Вердикт експерта

Динамо Київ 3 Грудня, 22:18 1533
Як не Монзуль - то Фраппар. Чи був пенальті в епізоді Бонуччі - Вербич? Вердикт експерта
Катерину, напевне, уже б розтерзали...

В чемпіонаті та Кубку України київське «Динамо» останнім часом дуже часто судить Катерина Монзуль. І вже якось так сформувалися стосунки між вболівальниками киян та арбітринею, що на Катерину виливається чимало критики. Та й самі гравці «Динамо» часто говорять про її арбітраж.

На міжнародній арені Монзуль «Динамо» не судить, але на арбітрів жіночої статі киянам «щастить». В матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Ювентус» – «Динамо» в полі працювала француженка Стефані Фраппар. Загалом «Динамо» програло без шансів, але чи не з'явилися б ці шанси, якби пані Фраппар призначила пенальті на 36-й хвилині в епізоді Бонуччі - Вербич?

Хоча чи був фол? Розібратися нам допоміг експерт, ексарбітр ФІФА Сергій Шебек.

- Момент неоднозначний, - каже Сергій Олександрович. - Його треба розділити на декілька фаз. Перша фаза – йде боротьба, Вербіч першим починає тягнути Бонуччі за труси; друга фаза – Бонуччі поклав руки на плечі Вербіча, не смикав його, не штовхав, а лише торкнувся руками, а потім їх прибрав. І лише після цього Вербіч дещо картинно домалював падіння. Чи тягнуло це на пенальті – з натяжкою. Тим паче у арбітрів є ВАР, Фраппар говорили про цей момент і арбітр ВАР, очевидно, підтвердив, що нічого серйозного не було. Вона погодилась. Саме цим пояснюю той факт, що Фраппар не пішла сама дивитися повтор, - відзначив експерт.

- Хоча руки Бонуччі в якийсь момент були на плечах Вербича, тому якби арбітри вирішили призначити пенальті, говорити про безпідставність рішення було б неправильно. Мінімальні формальні підстави для одинадцятиметрового все ж було, - зазначив експерт.

Як не Монзуль - то Фраппар. Чи був пенальті в епізоді Боуччі - Вербіч? Вердикт експерта - изображение 1

Додамо, що «Динамо «програло «Ювентусу» 0:3 і залишилось на третьому місці турнірної таблиці з одним очком. Те, чи зіграють кияни навесні у Лізі Європи, визначиться в матчі шостого туру з «Ференцварошом».