Олег Федорчук: «Навіть якщо «Динамо» програє «Ференцварошу», це не перекреслить якісну роботу Луческу за півроку перебування в клубі»

Динамо Київ 3 Грудня, 23:03 1039
Олег Федорчук: «Навіть якщо «Динамо» програє «Ференцварошу», це не перекреслить якісну роботу Луческу за півроку перебування в клубі»
Футбольний експерт - про шанси «Динамо» на євровесну.

Нинішній «Ювентус» – повна протилежність «Реалу». Тактично вміла, вдало застосовує ротацію. Натомість ротація Луческу привела до несподіваних наслідків. Миколенко, який вже звик грати в центрі оборони, розгубився на своїй рідній позиції лівого захисника. Два із трьох голів на ньому. Увесь захист «Динамо» виявився неготовим до протидії Роналду та Мораті. Особливо з великим навантаженням працював центр. Мені здалося, що це був матч, де киянам треба було спробувати зіграти з трьома центральними захисниками.

Цього разу розчарував Родрігес. Загравався, не бачив партнерів і перетримував м'яч.

Сподобався коментар Луческу. Він не шукав суддівських помилок там, де вони були, а об'єктивно визнав, що його команда молода і не готова зіграти на такому рівні. Є час попрацювати над усуненням помилок.

Останній євроматч року – проти «Ференцвароша». Малоімовірно, але «Динамо» може його програти. Навіть якщо таке трапиться, чого б не хотілося, це не перекреслить якісну роботу Луческу за пів року перебування в «Динамо».