Мілевський попрощався з «Динамо» Брест матчем Кубка Білорусі

Світовий футбол 5 Грудня, 21:01 1612
Мілевський попрощався з «Динамо» Брест матчем Кубка Білорусі | 19-27
У матчі 1/8 фіналу Кубка Білорусі БАТЕ обіграв брестське «Динамо» з рахунком 4:2.

Кубок Білорусі, 1/8 фіналу

БАТЕ – Динамо Брест – 4:2

Голи: Міліч, 3 Драгун, 13, 74, Скавиш, 79 – Лаптєв, 17 (п), Нойок, 67

У складі Динамо з перших хвилин з'явилися два українці – Олександр Нойок та Артем Мілевський. Саме вони створили перший момент у грі – на 2-й хвилині Мілевський скинув на Нойка, а той з-за меж штрафного пробив у поперечину. БАТЕ відразу ж відповів голом, після чого забив іще.

Рятувати ситуацію взявся Мілевський – на 17-й Артем заробив пенальті, який реалізував Лаптєв. Динамо у другому таймі навіть змогло відігратися – гол у активі Нойка. Однак БАТЕ зумів забити ще два рази і виборов путівку у чвертьфінал.

Відзначимо, що звітний матч став прощальним за брестську команду для Мілевського. Артем ще раніше сам повідомив, що покине білоруський клуб по завершенні сезону. Більше у Динамо офіційних матчі не заплановано.