Мілевський обрав собі новий клуб в Україні – ЗМІ розсекретив плани форварда після завершення кар'єри

Динамо Київ 7 Грудня, 15:47 4833
Мілевський обрав собі новий клуб в Україні – ЗМІ розсекретив плани форварда після завершення кар'єри
Колишній гравець збірної України Артем Мілевський найближчим часом може стати гравцем львівського «Руха». Про це повідомляє телеграм-канал «Динамо Київ Inside».
«Схоже, визначився з клубом Артем Мілевський. За нашими даними, Григорію Козловському вдалося переконати Мілевського в необхідності плавного завершення кар'єри саме в його дітищі. Пару років тому Артем дав таку обіцянку і має намір її дотриматися.

Більш того, функції Мілевського не обмежаться ігровими. За домовленістю, після закінчення ігрової кар'єри, Мілевський в тому ж «Русі» почне роботу спортивним директором. Плани Козловського на друге коло великі. З новим тренером і масою нових гравців. Амбіції сягнули далеко і в наступному сезоні команді буде поставлене єврокубкове завдання. З фінансового боку - проблем у «Руха» в найближчі роки не передбачається.

Єдиною альтернативою винниківському варіанту для Артема є команда Засухи («Колос» - ред.), який з таким же завзяттям хотів би бачити його у себе. Для киянина, звісно, такий варіант був би в пріоритеті. Якби не слово, дане Козловському», - сказано в повідомленні.