Офіційно: Ferrexpo зосередиться на фінансуванні «Ворскли». «Гірника-Спорт» більше не буде

Футбол України 10 Грудня, 21:00 1255
Офіційно: Ferrexpo зосередиться на фінансуванні «Ворскли». «Гірника-Спорт» більше не буде
Один з керівників компанії Ferrexpo розповів про ситуацію з «Ворсклою» і «Гірником-Спорт».

Юрій Химич, один з керівників компанії Ferrexpo, яка фінансує клуб УПЛ »Ворскла», в інтерв'ю «Кременчуцькій газеті» спростував чутки про проблеми в полтавській команді, однак підтвердив, що клуб Першої ліги «Гірник-Спорт» припинить своє існування.

- Юрію Віталійовичу, чи правда, що Ferrexpo більше не підтримує футбольну команду «Ворскла»?

- Це спотворена інформація. Полтавський ГЗК і Компанія Ferrexpo розвивають і навіть збільшують підтримку ФК «Ворскла» більше 25 років і не мають наміру припиняти цю підтримку. Але в 2021-му році ми раціоналізували те, що робили раніше і вирішили сфокусуватися на підтримці однієї професійної команди Прем'єр-ліги - ФК «Ворскла», а також розвитку дитячого футболу в Горішніх Плавнях.

- Чи відповідає дійсності інформація про те, що Ворсклі уріжуть фінансування?

- Не варто вірити заявам «жовтої преси», які не мають нічого спільного з дійсністю. ФК «Ворскла» - це єдина професійна команда, яку ми підтримуємо і на якій ми вирішили сфокусуватися. Ми задоволені результатами, які показує «Ворскла», посідаючи вищі місця в Прем'єр-лізі. Ми віримо в успіх команди і продовжуємо її фінансувати в повному і навіть збільшеному обсязі. Наша мета - участь у клубних турнірах європейської футбольної асоціації УЄФА.

- Чи будете ви підтримувати «Гірник-Спорт»?

- Після довгих років підтримки цієї професійної команди ми вирішили сфокусуватися на розвитку дитячого футболу. У 2021 році бюджет дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» буде збільшений більш, ніж на 3 млн гривень, що більш, ніж на 30% більше бюджету 2020-го року. Після детального аналізу ситуації і вивчення думки жителів міста ми прийшли до висновку, що немає необхідності підтримувати приїжджих в Горішні Плавні футбольних легіонерів, оскільки соціальний ефект від цього проекту менше, ніж від залучення дітей з нашого регіону до футболу.

У нашому місті дуже багато здібних юних футболістів, чиї таланти необхідно розвивати і які не повинні залишатися непоміченими. Тому ми робимо все можливе, щоб у цих хлопців було футбольне поле та інвентар для тренувань, досвідчений тренерський склад і можливість представляти Горішні Плавні в різних турнірах, а також приймати турніри у нас. Дуже важливо дати дітям можливість тренуватися в умовах, які не поступаються європейським футбольним школам, а також школам столиці та інших великих міст.