ФІФА підігрує російському футболу? Український форвард повторно звертається до ФІФА з приводу заборгованості російського клубу

Футбол України 13 Грудня, 11:11 2361
ФІФА підігрує російському футболу? Український форвард повторно звертається до ФІФА з приводу заборгованості російського клубу
Форвард «Десни» Пилип Будківський досі не отримав виплату за виступи в російському клубі «Анжі», незважаючи на рішення ФІФА від 12 серпня 2019 року про необхідність закриття заборгованості.

Про це нашому сайту розповів президент Асоціації футболістів України Олег Печорний, котрий допомагає Будківському відстояти свої права та отримати п'ятимісячну заробітну плату від «Анжі», за який він виступав у сезоні 2016/17 і другій половині сезону 2017/18.

— РФС не відповідає на ваші запити?

— Не відповідає та ігнорує рішення ФІФА. Ми готуємо повторні запити до РФС та ФІФА - вони мають розуміти, що це рішення потрібно виконувати. При цьому, я не розумію пасивну позицію ФІФА - все вже повинно було давно бути вирішеним.

— В «Анжі» теж відмовчуються?

— Так. В нас була телефонна розмова з генеральним директором «Анжі» Махачкала, який обіцяв вирішити це питання, але «віз і нині там». Після того, вони на наші дзвінки не відповідають.

— Точну суму заборгованості вже визначено?

— Приблизно, 15 тисяч євро. За футбольними мірками, сума невелика. Можливо, це принципове питання.

— Які можуть бути застосовані санкції до «Анжі»?

— Можуть позбавити ліцензії професійного клубу, якщо ФІФА прийме радикальне рішення.

— Якщо після повторного звернення до ФІФА ситуація не зміниться - це може створити правовий прецедент?

— Інші клуби теж можуть перестати виплачувати заборгованості, слідуючи такому випадку з «Анжі». ФІФА показує свою неспроможність чи, можливо, підігрує РФС.

Микола Тимощук