Реакція бельгійських ЗМІ та представників «Брюгге» на жеребкування Ліги Європи

Динамо Київ 14 Грудня, 21:01 4685
Реакція бельгійських ЗМІ та представників «Брюгге» на жеребкування Ліги Європи
Бельгійці дуже не хотіли натрапити на «Зальцбург», «Реал Сосьєдад» та «Бенфіку», а тому вважають «Динамо» досить хорошим для себе варіантом.

Бельгійські колеги відзначають те, що ми також виступали в Лізі чемпіонів та по дорозі в груповий турнір впевнено здолали Гент, але останній факт для них не є серйозним аргументом – Яремчук та Компанія виглядають зараз просто жахливо.

Вболівальники Брюгге у більшості своїй також задоволені жеребом, адже спогади про останню зустріч проти Динамо все ще є свіжими в їхній пам’яті. Хоча, деякі з них, схоже, сподівалися на більш гучного з маркетингової точки зору суперника. Цікаво, чи розраховують вони, що зможуть підтримати свою команду вживу 25 лютого?

Минулого сезону Брюгге також грав на стадії 1/16 фіналу ЛЄ, але одразу ж вилетів, натрапивши на Манчестер Юнайтед (1:1, 0:5). У планах Брюгге цього сезону – пройти в цьому турнірі якомога далі.

Філіпп Клеман, головний тренер Брюгге:

“Не назвав би цей жереб найкращим. Ні з точки зору логістики, ні з точки зору сили суперника. Більше того, зараз Динамо буде значно небезпечнішим, адже вони безумовно зробили висновки з нашої останньої зустрічі.

Можу сказати, що та дуель у серпні минулого року не була легкою для нас. Навпаки – вона була дуже напруженою. А вже цього сезону кияни пройшли АЗ та Гент, грали у Лізі чемпіонів. Буде нелегко.

Але ми також зробили кілька важливих кроків вперед порівняно з минулим сезоном і я вважаю, що ми прогресуємо. За рахунок чого ми можемо досягти позитивного результату? Ефективність, швидка гра з м’ячем та гарна організація гри. Ми показали себе з хорошої сторони у Лізі чемпіонів і я думаю, що ми зможемо продовжити це і в Лізі Європи”.

Клінтон Мата, фланговий оборонець Брюгге:

“Протистояння з Динамо не буде для нас легкою прогулянкою, але ми віримо в свої сили. Це Динамо дещо відрізняється від минулосезонного, але й Брюгге став іншим. Зараз ми є лідерами Ліги Жюпіле та впевнені у собі. Якщо нам вдасться продемонструвати проти Динамо той футбол, у який ми грали в Лізі чемпіонів, ми можмо досягти успіху.

Ноа Ланг, лівий вінгер Брюгге (на фото):

”Ліга чемпіонів подарувала нам неоціненний досвід і ми всерйоз налаштовані на те, щоб пройти у Лізі Європи якомога далі. Якщо ми пройдемо Динамо, я впевнений, що ми можемо далеко зайти у цьому турнірі”.

Матс Рітс, опорний півзахисник Брюгге:

“Ми прагнемо пройти до 1/8 фіналу. У нас в “рюкзаку” досвід Ліги чемпіонів, який має нам допомогти. Ми дуже вмотивовані та впевнені у своїх якостях”.