Скаут: «Успішна робота Реброва повинна привернути увагу клубів сильнішого чемпіонату»

Футбол України 16 Грудня, 22:17 2713
Скаут: «Успішна робота Реброва повинна привернути увагу клубів сильнішого чемпіонату»
Алекс Великих, авторитетний експерт і колишній скаут «Кальярі», висловився, чи вичерпав себе в Угорщині Сергій Ребров, чи може досягти більшого.
– Колись я сказав з цього приводу наступне: якщо українські футболісти грають в АПЛ, то чому українській фахівець не може бути тренером в АПЛ? Мав на увазі передусім Сергія Реброва. Прогрес цього тренера з Ференцварошем ми бачимо в останні два сезони: минулого – в Лізі Європи, тепер – потрапляння в Лігу чемпіонів. Успішна робота має привернути увагу клубів більш сильного (з усією повагою до угорської ліги) чемпіонату. Проте можливість ще раз спробувати сили в Лізі чемпіонів стане для Сергія Станіславовича привабливою альтернативою.

Вважаю, що його рівень зараз наближається до рівня середніх клубів топ-5 чемпіонатів, але ще недостатній для команд категорії «топ». Проте, це тренер амбіційний, аналітично-індуктивного стилю мислення, звик до самоаналізу. Припускаю, що вплив іноземних помічників на стиль тренерської роботи тут навіть менший, ніж у Шевченка, проте відхід від стереотипів такий самий. Взагалі, мені так здається, що є якась цікава та особлива конкуренція між цими екс-партнерами по клубу і збірній України. Добра, дружня, спортивна конкуренція вже в тренерській кар'єрі – і це чудово!