Гендиректор «Зорі»: «У нас немає ніяких фінансових проблем. Скрипник нікуди йти не збирається»

Футбол України 17 Грудня, 18:29 939
Гендиректор «Зорі»: «У нас немає ніяких фінансових проблем. Скрипник нікуди йти не збирається»
Станіслав Оганов каже, що в клубі все добре, а зарплата і преміальні виплачуються вчасно.

Генеральний директор »Зорі» Станіслав Оганов підвів підсумки осінньої частини сезону.

«Підведення підсумків хочу розділити не кілька складових. І почну з фінансової частини. Відповім усім скептикам, які пророкували нам невдачі: ніяких фінансових проблем в футбольному клубі «Зоря» немає. Немає проблем ні по заробітній платі, ні по преміальним. «Зоря» виконує щомісяця контрактні зобов'язання перед футболістами, тренерським штабом і персоналом.

Завдяки повній підтримці президента «Зорі» Євгена Геллера в усіх питаннях життєдіяльності клубу всі важливі питання своєчасно вирішуються. З президентом у нас повне взаєморозуміння. Його увага повністю зосереджена на футбольному клубі «Зоря». І я, і головний тренер постійно знаходимося з ним на зв'язку, і, як мінімум, раз на місяць проводимо особисті зустрічі.

Ще одне питання, яке дуже цікавить уболівальників - це майбутнє Віктора Скрипника. Ще раз зазначу: у головного тренера чинний контракт з клубом до 30 червня 2022 року і нікуди йти він не збирається. Перед грою ті люди, які написали, що Скрипник не прилетів, напевно, через затори просто запізнилися в аеропорт. Ми прилетіли разом з командою, хлопці поїхали в готель, а я разом з головним тренером поїхав на зустріч з президентом клубу. Біля готелю нас не побачили і озвучили неправдиву інформацію. Будь-яку інформацію потрібно перевіряти і чутки не поширювати.

Хочу подякувати всьому колективу футбольного клубу «Зоря» за той обсяг роботи, який був проведений в цьому році. Ми пройшли непростий період. Календар був дуже насичений. Позиція президента - здоров'я людей понад усе. Ми регулярно проходили ПЛР-тестування. Не дивилися на те, що перед кожним важливим матчем були сторонні вкидання недостовірної інформації для того, щоб психологічно надломити команду. Ми на це уваги не звертали. У нас дружний, психологічно сильний колектив. Нас нічим не залякати.

Окремо відзначу, що на високому рівні ми організували і провели матчі групового етапу Ліги Європи в Запоріжжі, отримавши вищу оцінку від УЄФА за організацію. Стадіон «Славутич-Арена» знаходиться в резерві для проведення ігор Ліги Європи УЄФА до кінця нинішнього сезону», - сказав Оганов.