Ігор Циганик: «Головний ринок для «Динамо» - це Аргентина і Бразилія»

Динамо Київ 21 Грудня, 18:46 3476
Ігор Циганик: «Головний ринок для «Динамо» - це Аргентина і Бразилія»
Найближчим часом трансферів чекати не варто.

Журналіст Ігор Циганик поспілкувався з тренером «Динамо» Мірчею Луческу і розповів про роботу на зимовому трансферному ринку.

«Довго спілкувався з Луческу після завершення першої частини чемпіонату. Він вважає, що виконав добре свою роботу, що команда добре все зробила. Непогано все в УПЛ, виграли Суперкубок і пробилися в Лігу Європи. Звичайно, всіх цікавлять трансфери. Але я хочу сказати, що в найближчі дні ніяких трансферів не буде. Луческу потрібні гравці, які сильніші за тих, що є зараз. І просто так когось вихопити важко, а дорогих легіонерів українські клуби, в тому числі «Динамо», собі дозволити не може».
«І тому йде робота дуже ретельна над посиленням складу. Сам Луческу переглядає всіх, кого йому пропонує селекція. Так що йде перегляд, але не можна говорити, що вже йдуть на контакт, вже є переговорний процес».
«Головний ринок - Аргентина, Бразилія. Звичайно, йде перегляд гравців з Європи, але це тільки гравці збірних. І це не збірні Андорри або Мальти. В Європі теж шукають футболістів. Йде пошук опорника і форварда. Це пріоритет», - сказав Циганик.