«Динамо» перекрили кисень»: Сидорчук здивував найнезручнішим суперником в Лізі чемпіонів

Динамо Київ 23 Грудня, 12:38 12626
«Динамо» перекрили кисень»: Сидорчук здивував найнезручнішим суперником в Лізі чемпіонів
Капітан «Динамо» Сергій Сидорчук надовго запам'ятав переможний поєдинок проти «Ференцвароша» (1:0) в 6-му турі ЛЧ.
«Хто був найсильнішим суперником? Я можу сказати, хто був найбільш незручним. Це Ференцварош! Як це не парадоксально, остання гра мені здалася найважчою.
Ювентус і Барселона дають грати. Вони здорово контролюють м'яч, але з ними з'являються вільні зони. З ними цікаво і якоюсь мірою зручно грати. Так, після помилок важко відбирати м'яч, але це вже наші проблеми, пов'язані з недосконалістю в технічному аспекті.

А ось угорці в Києві не давали грати – перекрили кисень, постійно сиділи на нозі, неприємна команда в хорошому сенсі цього слова. До київської гри нас підводили так, немов після неї йде знак «дорівнює» – сума, сума, сума і підсумок. Тобто те, що буде в залишку. Сильно тиснув підсумок.

І якщо згадувати саму гру, в першому таймі ми зробили багато помилок. Зрозуміло, що в цьому чимала заслуга Ференцвароша, але це ще раз свідчить про те, що психологічно ми були скуті. Ференцварошу втрачати було нічого, вони йшли четвертими після п'яти турів, а ми могли опуститися на останнє місце», – цитує Сидорчука цитує Сидорчука fcdynamo.kiev.ua з посиланням на журнал «Футбол».