Футбол України 23 Грудня, 22:37 708
Фаворов забив в Угорщині вперше з вересня, але не врятував свою команду від поразки  | 19-27
Український легіонер «Залаегерсега» Артем Фаворов, права на якого належать «Академії Пушкаша», відзначився забитим голом в 11-му турі чемпіонату Угорщини проти «Уйпешта» (2:3).

Чемпіонат Угорщини, 11-й тур

«Уйпешт» – «Залаегерсег» – 3:2

Голи: Чонгвай, 35, Талло, 62, 66 – Кенівеш, 41, Фаворов, 64

«Уйпешт» та «Залаегерсег» продемонстрували досить насичену гру як за моментами, так і за інтригою. Матч зі старту розпочинав Артем Фаворов. Його команда першою пропустила, але на перерву пішла за рахунку 1:1.

У другій 45-хвилинці дублем за «Уйпешт» відзначився Талло. Між цими голами результативну дію до свого активу записав Фаворов – після подачі з флангу українець головою розстріляв кіпера. Для 26-річного хавбека це другий м'яч в сезоні у 12 матчах чемпіонату – востаннє він забив ще 13 вересня.

«Залаегерсег» через поразку залишився на сьомій сходинці з 20 пунктами, «Уйпешт» на один заліковий бал відстає, але розташувався дев'ятим.