«Тоттенхем» із голом Бейла здолав «Сток Сіті» та вийшов у півфінал Кубка ліги

Світовий футбол 23 Грудня, 22:48 540
«Тоттенхем» із голом Бейла здолав «Сток Сіті» та вийшов у півфінал Кубка ліги  | 19-27
У чвертьфіналі Кубка англійської ліги лондонський «Тоттенхем» на виїзді переграв «Сток Сіті».

Англія, Кубок англійської ліги, 1/4 фіналу

Сток Сіті – Тоттенхем – 1:3

Голи: Томпсон, 53 – Бейл, 22, Девіс, 70, Кейн, 81

Жозе Моурінью на матч проти середняка Чемпіоншипа виставив фактично основу «шпор». Це призвело до тотальної переваги лондонців у першому таймі. Щоправда, забив Тоттенхем лише одного разу: Вінкс подав від лівого флангу, а Гарет Бейл головою скинув м'яч у дальній кут!

«Гончарі» трохи додали після перерви й зуміли швидко відквитати гол. На 53-й хвилині довге закидання господарів завершилося прострілом Брауна в штрафний майданчик, де Джордан Томпсон ударом в один дотик пробив Льоріса. Проте, далі забивали лише «шпори». Спочатку Бен Девіс засмутив Лонергана потужним більярдним пострілом метрів із 30-ти. А на 81-й Харрі Кейн реалізував свою нагоду після активного пресингу лондонців.

Упевнена перемога Тоттенхема вивела команду Моурінью у півфінал турніру. Компанію «шпорам» там складуть Брентфорд, Манчестер Сіті та переможець пари Евертон – Манчестер Юнайтед.