Ігор Суркіс: «Для «Динамо» рік видався нелегким»

Динамо Київ 24 Грудня, 15:43 1229
Ігор Суркіс: «Для «Динамо» рік видався нелегким»
Вітання президента ФК «Динамо» Київ з Різдвяними та Новорічними святами

Радий привітати вас з прийдешніми святами - Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці свята мають особливе значення, тому що символізують собою завершення старого року і наповнюють наші серця надією на краще у році новому.

2020-й рік видався нелегким. Весь світ зіткнувся з новим випробуванням, пандемією, яка змінила звичний уклад життя кожного. Це випробування змусило нас но-новому подивитися на навколишній світ, переосмислити багато цінностей. У цей час кожен як ніколи відчув, наскільки важлива підтримка близьких людей.

Футбол також підпав під вплив глобальної пандемії. Але, на щастя, цей прекрасний вид спорту подолав перешкоди і зберіг свою величезну армію прихильників у всьому світі. Сподіваємося, що дуже скоро ситуація дозволить повернутися на трибуни вболівальникам, які є серцем і душею цієї гри і без яких вона втратила свою особливість.

Непростим видався рік, що минає, і для київського «Динамо». Він розпочався з розчарувань, які до кінця року змінилися білою смугою і надією на успішні результати в прийдешньому році.

Напередодні різдвяних і новорічних свят від імені клубу хочеться побажати всім міцного здоров'я, щастя, миру і благополуччя!

З Новим 2021-м роком і Різдвом Христовим!

Президент ФК «Динамо» (Київ)
Ігор СУРКІС