Динамо Київ 26 Грудня, 17:34 1269
«Брюгге» без Соболя у меншості розгромив «Ейпен» – суперник «Динамо» в ЛЄ зміцнив лідерство у чемпіонаті Бельгії | 19-27
Середняк чемпіонату Бельгії не зміг скласти конкуренцію майбутньому супернику киян у другому за силою єврокубковому турнірі.

Бельгія, Ліга Жупіле, 19-й тур

Брюгге – Ейпен – 3:0

Голи: Ланг, 52, 58, Окереке, 83

Вилучення: Ванакен, 79 (Брюгге, червона картка)

Черговий тур чемпіонату Бельгії відкривав поєдинок за участю лідера першості Брюгге. Команда українського захисника Едуарда Соболя, який, до слова, провів увесь матч в запасі, у першому таймі не спромоглась вразити ворота середняка Ейпена.

По перерві підопічні Філіппа Клемана додали і одразу ж забили: Крепен Д'ятта довгим пасом з центра поля вивів Ноа Ланга сам на сам з голкіпером суперника. Переграти воротаря Ейпена нідерландському півзахиснику не склало труднощів. За шість хвилин він же оформив дубль, знову вийшовши віч-на-віч з Тео Дефурні.

На 79-й хвилині Ханс Ванакен у центрі поля наступив на ногу супернику і побачив перед собою червону картку. Однак, це не зупинило Брюгге: вже за 4 хвилини «чорно-сині», скориставшись помилкою захисника забили втретє – Девід Окереке пробив повз голкіпера у дальній кут воріт.

Перемога дозволила команді Соболя набрати 39 очок і закріпитись на вершині турнірної таблиці.