Лавриненко: «Інгулець» міг взяти більше очок в іграх з «Динамо» і «Зорею»

Динамо Київ 26 Грудня, 18:09 300
Лавриненко: «Інгулець» міг взяти більше очок в іграх з «Динамо» і «Зорею»
Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко підбив підсумки осінньої частини сезону.
«Між чемпіонатом першої ліги з новим чемпіонатом в УПЛ було всього 9 днів. Сказати, що це було мало - нічого не сказати. На наш клуб звалилося чимало роботи: реєстрація нових футболістів, створення команд U-21 і U-19.

Ми спільно з керівництвом нашого клубу ухвалили рішення - дати зіграти в Прем'єр-лізі тим гравцям, хто завоював це право на футбольному полі.

В цілому я можу сказати, що ми непогано виступили в першому колі. Ми не програли в 9 з 12 матчів. І нехай ми поступилися «Динамо», «Ворсклі», я, в цілому, задоволений ставленням хлопців до справи.

Раніше наші гравці бачили футболістів «Шахтаря», «Динамо», «Зорі» і «Дніпра-1» тільки по телевізору. Тепер же ми намагалися гідно виглядати на найвищому рівні. Скажу що у нас була складна ситуація через коронавірус.

Ви скажете, у більшості команд була схожа ситуація. Я погоджуся з цим. Але важливо, як впоратися з цією ситуацією. А взагалі у всіх команд є свої проблеми. Як правильно кажуть знаючі люди, з грошима складно зробити хорошу команду, а без грошей її не зробити ніяк.

Ми перемогли «Олімпік», але не виглядали тоді потужно. Ми цілком могли більше взяти очок в іграх з «Динамо» (0:2), «Зорею» (1:1), «Львовом» (1:1). У цих трьох зустрічах ми створили багато гольових моментів, але ось з реалізацією у нас проблеми. А взагалі - ми рівно провели першу частину сезону», - сказав Лавриненко Sport Arena.