Світовий футбол 26 Грудня, 21:34 1289
«Гент» програв «битву українців» та перервав вдалу серію – червона картка Яремчука стала фатальною  | 19-27
«Кортрейк» приймав «Гент» у 19-му турі Ліги Жупіле.

Чемпіонат Бельгії, 19 тур

Кортрейк – Гент – 1:0

Гол: Селемані, 49

Вилучення: Яремчук, 22

У 19 турі Ліги Жупіле зійшлися команди гравців збірної України – Кортрейк приймав Гент. У складі господарів вийшов Євген Макаренко, а у гостей – Роман Яремчук і Роман Безус. Ігор Пластун розпочав гру на лаві запасних.

Вже в середині першого тайму Гент залишився вдесятьох. Яремчук отримав пряму червону картку за поштовх суперника. Незрозуміла агресія Романа змусила його партнерів грати в меншості більшу частину поєдинку. Кортрейк реалізував чисельну перевагу в дебюті другої половини гри – Селемані елегантним ударом з лінії штрафного вразив дальній кут. Цей гол став єдиним у матчі. Макаренко та Безус відіграли весь поєдинок, а Пластун так і не з'явився.

Гент перервав переможну триматчеву серію та опустився на 9 місце таблиці з 25 очками. Кортрейк набрав 26 пунктів і обійшов «буйволів», піднявшись на 8 сходинку.