Блохін оцінив перспективи збірної України на Євро-2020 і відборі на чемпіонат світу-2022

Футбол України 27 Грудня, 21:53 63
Блохін оцінив перспективи збірної України на Євро-2020 і відборі на чемпіонат світу-2022
Знаменитий український футболіст і тренер переконаний, що команда Андрія Шевченка здатна виконувати найвищі завдання на найближчих великих турнірах.
«Думаю, цілком можна боротися і ставити за мету вийти з першого місця на чемпіонат світу-2022 – необов'язково боротися тільки за друге. Вийде друге місце – добре, але потрібно ставити завдання фінішувати першими. Колись теж ніхто не міг повірити, що ми вийдемо з першого місця. З тією ж Францією, Боснією і Герцеговиною, Фінляндією можна грати. І з Казахстаном, але з ними переліт важкий. При мені Україна зіграла в Данії, а потім летіла в Казахстан – це було складно.

Хоча кажуть, що програли Франції 1:7, але там були об'єктивні причини, багато хто не грав. Невідомо, в якому стані будуть команди. Боснія і Герцеговина – міцний горішок, з ними цілком можна грати. Але вивіска не грає ролі, потрібно виходити на поле і доводити.

Що стосується Євро-2020, то не знаю, яку мету поставила федерація. Але коли з групи виходять три команди, то це цілком реально вийти. І вже далі ставити мету. Найголовніше, щоб поставили найвищу ціль. Вже потрапили на чемпіонат Європи, і неправильно буде просто відбувати там номер.

Найбільшу мету треба ставити, а вийде, чи не вийде, вже покаже результат. Чому б не орієнтуватися на перемогу на Євро? Хтось думав, що Греція або Данія виграють Євро? У цьому житті ніколи не говори «ніколи». Все може вийти. Ніхто не думав, що ми увійдемо до вісімки найкращих команд, взагалі ніхто не думав, що Україна поїде на чемпіонат світу. У спорті передбачуваності немає», – розповів Блохін в ефірі Профутбол Digital.