Таємничий трансфер. Ігор Циганик розповів про зміни у складі, які чекають «Динамо»

Динамо Київ 28 Грудня, 19:08 7830
Таємничий трансфер. Ігор Циганик розповів про зміни у складі, які чекають «Динамо»
В ефірі #ЦиганикLive журналіст Ігор Циганик розповів про можливі зміни у складі «Динамо» та натякнув на трансфер, який готує київський клуб.
«Ігор Суркіс витратить на трансфери ту суму, яку буде вважати за потрібне заплатити головний тренер. На сьогодні Луческу не вважає, що потрібно купляти тих футболістів, яких пропонує скаутська служба. Є один гравець, за яким стежать. Зараз по ньому повинен дати останню відповідь якраз Мірча Луческу. Не можу назвати прізвище. Це центральний півзахисник і не українець. Тому зараз по ньому буде прийматися рішення. Якщо вдасться домовитися, то це буде суттєве придбання для Динамо. По інших гравцях головний тренер Динамо вважає, що у нього достатньо конкуренції на різні позиції. І він готовий грати до закінчення чемпіонату тією командою, яка у нього є.

Повертається Сідклей. Луческу на нього розраховує і буде використовувати його на позиції лівого захисника. А Миколенко може грати на позиції лівого центрального захисника. Бо Забарний і Попов правоногі. Тим більше, що у Миколенка більша швидкість, ніж у них. Тому він може закривати позицію центрального захисника, а з ліва пробуватиметься Сідклей, який їде на перші збори. Там Луческу зможе оцінити цього гравця.