Для чого Луческу в «Динамо» бразилець Сідклей

Динамо Київ 29 Грудня, 22:34 3901
Для чого Луческу в «Динамо» бразилець Сідклей
Бразильський хавбек Сідклей відправиться з «Динамо» на перший збір.

Сідклей виступав в оренді в «Корінтіансі», де провів лише 9 матчів. В листопаді його виключили з першої команди, він тренувався індивідуально. Попри відсутність ігрової практики, головний тренер Мірча Луческу розраховує на гравця. Він бачить його на позиції лівого захисника або хавбека.

Президент «Динамо» Ігор Суркіс вже запевнив, що Луческу добре відомі можливості бразильця і той отримає свій шанс.

До слова, Сідклей має не найгіршу статистику в «Динамо». В сезоні 2018/19 він провів 17 матчів, забив один гол та віддав три результативні паси. Але загалом бразильцям при тренерах Хацкевичу і Михайличенкові жилося нелегко. З Луческу, зважаючи на його роботу в «Шахтарі», може все скластися інакше.

В «Динамо» насправді на позиції, де міг би грати Сідклей є кваліфіковані футболісти. В захисті мегаталановитий Віталій Миколенко. В півзахисті на фланзі можуть зіграти Вербич і де Пена. В такому випадку бразилець потрібен лише для посилення конкуренції. Або ж Луческу бачить кого з перерахованих футболістів на інших позиціях на полі. Теоретично, Миколенко міг би зміститися в центр захисту і тоді, ймовірно, звільниться місце на фланзі саме для Сідклея.

Якщо брати особисті дані, то українець Миколенко однозначно сильніший у відборі. Бразилець виглядає цікавішим у грі в атаці. Відтак, тренер може розглядати цих футболістів для гри з суперниками з різним класом. В Лізі чемпіонів, коли доводиться більше оборонятися - потрібен Миколенко. В УПЛ, де потріно грати активно на атаку - можна залучати Сідклея.

Щоправда є кілька важливих питань. Бразилець останній рік перебуває практично поза грою. Один з козирів легіонера - швидкість. Чи є вона зараз? В якій він формі і покажуть збори. Також в нього є проблеми з дисципліною і зайвою вагою. Сідклей виявився не готовим конкурувати за місце на полі і саме тому пішов в оренду на Батьківщину. Можливо і зараз, відчувшив найменші проблеми, Сідклей самоусунеться від конкуренції.

Як би там не було, але вже перші ж спаринги на тренувальних зборах дадуть відповіді на усі питання.