«Нам по 28 років, а поводимось, як діти»: Караваєв розповів про атмосферу в «Динамо»

Динамо Київ 30 Грудня, 10:31 1337
«Нам по 28 років, а поводимось, як діти»: Караваєв розповів про атмосферу в «Динамо»
Хавбек «Динамо» Олександр Караваєв розповів про відносини з Русином, Андрієвським і Миколенком та про атмосферу в колективі.
«Ми завжди тролимо один одного: я, Миколенко, Андрієвський і Русин – наш інтелектуальний хлопець. Він дуже багато знає, багато в чому розбирається. З Русином прикольно, він веселун, розмовляє українською мовою. Бувають такі слова українського діалекту, які мало де почуєш – тільки на Західній Україні. Дуже прикольно, піднімає настрій.

Він швидко говорить, буває дуже смішно. Він і сам це розуміє, до того ж у нас теж таке буває, але не так часто, як у нього. Але я взагалі люблю українську мову, з дитинства її вчив, мені подобалась, але батьки завжди розмовляли російською. З Назіком завжди хотілося розмовляти українською, мова мені дуже подобається.

Ми дуже по-доброму, нам навіть це приносить задоволення. Ми не робимо нічого, щоб образити один одного. Нам по 28 років, дорослі мужики, але поводимось, як діти. Але в кожному з нас є дитина, хочеться пожартувати, подуріти. Чому б ні? Постійно ходити серйозним на якомусь негативі неможливо», – сказав Караваєв в інтерв'ю Sport Arena.