«Шапаренко - ніякий футболіст. Він відрікся від футболу взагалі», - архівна реакція екс-тренера «Динамо»

Динамо Київ 31 Грудня, 13:04 29993
«Шапаренко - ніякий футболіст. Він відрікся від футболу взагалі», - архівна реакція екс-тренера «Динамо»
Після приходу Мірчі Луческу на тренерський місток київського «Динамо» Микола Шапаренко розквітнув як футболіст. Тепер це один з лідерів столичного колективу, його рушійна сила в центрі поля.

І якщо вже сам Микола заговорив про попередників, неправильно буде мовчати й нам. Ось що Шапаренко сказав в одному з інтерв'ю про свою долю при Михайличенкові, який очолював «Динамо» після Хацкевича і до Луческу:

»Коли Михайличенко прийшов, я три дні потренувався і він мені каже: «Ну все, йди в дубль». Тобто він за три дні побачив, що я йому не підходив! Я тренувався в дублі. Там у дублі Юрій Леонтійович [Мороз]. Добре, що він був, він знає що мені сказати, як зі мною поговорити. Його велика заслуга в тому, що мене витягнули».

А тепер – що про Шапаренка сказав його колишній тренер Олег Лужний. Олег Романович працював асистентом Хацкевича понад два роки (червень 2017-го – серпень 2019-го). Це реакція Лужного на ремарку стосовно того, що при Михайличенку Шапаренко підпускався до основного складу «Динамо», на відміну від часів каденції Хацкевича (сам Шапаренко говорив, що не знаходив порозуміння з помічниками Хацкевича, серед яких був і Лужний):

- Ну допоки Григорій Михайлович [Суркіс - примітка] говоритиме головному тренеру… Допоки Григорій Михайлович говоритиме Михайличенку кого ставити, то він [Шапаренко - примітка] гратиме.
А Шапаренко взагалі ніякий футболіст. Він відрікся від футболу взагалі. Тим паче для рівня «Динамо» (Київ) (кінець цитати).

Аудіозапис слів Лужного можна прослухати безпосередньо в телеграм-каналі >>>.

Ось така вакханалія й відбувалася в «Динамо» до приходу Луческу. Не дивно, що тоді команда не грала у футбол, а мучилась… І результати були відповідними.

Ігор Семйон