Бразильський журналіст: «У Лінкольна війна з керівництвом «Фламенго» - його спіймали вранці на дискотеці»

Динамо Київ 4 Січня, 20:50 766
Бразильський журналіст: «У Лінкольна війна з керівництвом «Фламенго» - його спіймали вранці на дискотеці»
Бразильський журналіст Жонас Стельман поділився інформацією про особистість Лінкольна, інтерес до якого приписують київському «Динамо».

«Лінкольн ще в жовтні мав офіційне запрошення від «Динамо», вартість якого було десь 4,5 млн євро. Влітку «Фламенго» очолив новий тренер Доменек Торрен, який усі пропозиції по гравцю відхиляв. Він бачив у ньому потенціал. Але згодом тренера звільнили, і у нападника почалися проблеми.

Лінкольн дебютував в основній команді в 16 років. І я вважаю, відбулося це у важкий момент, коли у «Фламенго» не було нападника, а він тоді виокремлювався у збірній Бразилії до 17 років. І став професіоналом дуже рано. Тому йому довелося перестрибнути через деякі етапи, що на ньому негативно позначилося. Коли він почав грати за профі, від нього не було сильної віддачі. Була одна-дві гри, коли він забив голи і приносив перемогу «Фла». Але він ніколи не був бомбардиром у дорослому футболі. Ніколи.

Він поступається своїм конкурентам. У нього був шанс у фіналі клубного мундіалю проти «Ліверпуля». Він там міг забити, і про це згадують досі, як він пробив вище воріт. Він - дуже молодий гравець. Він рано відчув сильний тиск. Так, він хороший гравець, але скажімо так: у «Фламенго» він уже перегорів. Думаю, у футболці іншого клубу від нього можна чекати більшої користі.

Момент з «Ліверпулем» - вишенька на торті. Його і до цього критикували. Наприклад, за його фізичну підготовку. Завжди здається, що він у неналежній формі. Він конфліктує з клубом, і причина цікава. Напередодні матчу із «Сан-Паулу» воротаря і Лінкольна зловили на дискотеці. І до цього епізоду на Лінкольна тиснули, а після такого загулу керівництво не бачило інших варіантів, як здихатися від такого гравця. Пропозиції по ньому були. «Пафос» давав пристойну суму. Але між керівництвом і агентами гравця виникли непорозуміння. Лінкольна перевели у молодіжку. Але він сам говорив, що не збирається там грати. Його взагалі усунули від матчів, і тепер він просто підтримує форму з молодіжкою. Те, що його опустили в дубль, сильно знижує його трансферну вартість. У Лінкольна справді війна з керівництвом. І вирішенням конфлікту не пахне. Ще раз повторю: його зловили на дискотеці, причому рано-вранці. Звичайно, вся торсида зла на нього.

«Фламенго» хоче позбутися його. У нього були офіційні пропозиції від «Динамо», від компанії, яка володіє «Ман Сіті» та «Жироною», і від «Пафосу». Зараз є розмови, що «Динамо» досі хоче його забрати. Ще на ринку є інтерес з Англії. 4,5 млн євро - це хороша ціна за такого гравця.

Лінкольн - класична «дев'ятка». Колишній тренер «Фламенго» використовував його на вістрі атаки. Але це точно не його позиція. Він не фінішер, у нього немає швидкості, і це для нього важко. Він здається важким, трохи не у формі, але в якості «дев'ятки» він - хороший гравець. Просто у нього немає довіри, одна помилка - і його вбивають тиском. Я не думаю, що він слабкий, але у психологічному плані багато роботи», - розповів журналіст для SportArenaTV.