Світовий футбол 7 Січня, 14:24 822
Гол, видалення і матюки від тренера. Екс-гравець «Динамо» скандально нагадав про себе | 19-27
У 28 турі бразильської Cерії А Брагантіну приймав на своєму полі Сан Паулу. У складі гостей на полі з’явився колишній гравець Динамо Че Че.

Вже на початку поєдинку Брагантіну двічі забив, але доволі швидко Сан Паулу скоротив відставання. На 16 хвилині забив Че Че.

Гості пропустили до перерви ще 2 м’ячі. Але найцікавіше почалося вже у другому таймі. Спочатку тренер Сан Паулу Фернандо Дініз вступив у гарячий діалог з Че Че:

Че Че: Усі можуть говорити з вами, а я ні?

Дініз: Так, ти не можеш говорити зі мною. Ти маєш грати, бл**ь. Ти невдячний! Маскарадіньйо! Іди на**й.

А вже на 60 хвилині Че Че ще й заробив червону картку. Після перегляду VAR суддя вилучив ексдинамівця за удар суперника у неігровому епізоді.

Наприкінці матчу Сан Паулу в меншості забив ще один м’яч. Поєдинок завершився з рахунком 4:2.

Нагадаємо, за час перебування в розташуванні Динамо Че Че зіграв 16 матчів та віддав 1 результативну передачу.