Світовий футбол 8 Січня, 19:35 1322
Ексгравець «Динамо» феєрить на Близькому Сході – оформив хет-трик, продовжив результативну серію та залякує Хаві | 19-27
Бразилець Дуду добросовісно відпрацьовує мільйони в Катарі.

Дуду яскраво виступає в чемпіонаті Катару за Аль-Духайль. Сьогодні в 13 турі місцевої першості бразилець оформив хет-трик у ворота Аль-Вакри. Вже до десятої хвилини колишній динамівець відзначився двома голами: класно переграв голкіпера з гострого кута та замкнув простріл. Ще один м'яч він забив по перерві, а також асистував партнеру перед шостим голом. Загалом Аль-Духайль розгромив суперника з рахунком 8:1.

Перші два голи Дуду:

Вчора бразилець відсвяткував 29-й день народження.

«Цей тиждень особливий для мене. Я зміг провести час з дітьми на день народження, а сьогодні відіграв найкращий матч після приїзду в Катар», – зізнався Дуду.

Дуду забиває в чотирьох матчах поспіль, а загалом він настріляв 11 голів і 9 асистів у 20 матчах цього сезону. Аль-Духайль вийшов на друге місце катарської першості. Відставання від лідера – Аль-Садда з Хаві на тренерському містку – складає 8 очок. Щоправда, вже в наступному турі 12 січня Дуду і Ко можуть скоротити розрив у очній зустрічі з Хаві.

Нагадаємо, що Дуду належав Динамо з 2011-го по 2015 рік, але не зміг закріпитися в Україні та неодноразово віддавався в оренди. На початку 2015-го Палмейрас викупив бразильця у киян за 3 млн євро, а влітку 2020-го орендував його в Катар.