Володимир Шаран: «На перегляді в «Олександрії» нікого не буде»

Футбол України 9 Січня, 21:35 281
Володимир Шаран: «На перегляді в «Олександрії» нікого не буде»
Сьогодні, 9 січня, основний склад ФК «Олександрія» вперше зібрався разом у 2021 році.

Головний тренер Володимир Шаран привітав команду та розповів про плани на найближчий місяць.

«На щастя, приступаємо до роботи у повному складі — всі хлопці здорові. Відновилися після травм і повернулися до нас Гліб Бухал і Денис Мірошниченко. До команди доєдналися гравці молодіжного складу – Андрій Новіков, Андрій Глоба, Микита Дудка та В’ячеслав Борисенко. Ми їх прекрасно знаємо, хоча будемо ще розмовляти. На оглядинах у нас нікого не буде.

З 9 по 18 січня ми працюватимемо в Олександрії. Під час цього збору зробимо акцент на фізичний компонент, силову витривалість – те, що потрібно в майбутньому для досягнення високих результатів. Також заплановано два контрольних поєдинки з U-21.

21 січня ми вирушаємо на збори до Туреччини. Базуватимемося в готелі Gold City (м. Аланія). Там у нас вже заплановано чотири спаринги. Суперниками нашої команди будуть: 24.01 «Македонія Гьорче Петров» (Македонія), 26.01 «ЦСКА Софія» (Болгарія), 29.01 «Славія» та «Арда» (Болгарія).

Потім команда матиме два вихідних і ми переїдемо до іншої бази – до готелю Susesi Luxury Resort, де заплановано ще чотири поєдинки», — поділився Володимир Шаран.

За традицією, на першому тренуванні футболісти пробігли крос.