Другий день медобстеження гравців «Динамо»

Динамо Київ 12 Січня, 11:47 1385
Другий день медобстеження гравців «Динамо» Фото: ФК Динамо
У вівторок для футболістів «Динамо» продовжилося традиційне медобстеження.

Воно почалося традиційно о дев’ятій годині ранку. До лікарні навідалася друга частина гравців основної команди. На відміну від першого дня крім українських футболістів медогляд пройшли і динамівські легіонери.

У цей день до клініки завітали 15 гравців - Георгій Бущан, Руслан Нещерет, Валентин Моргун, Жерсон Родрігес, Сідклей, Клейтон, Томаш Кендзьора, Олександр Тимчик, Беньямін Вербич, Тудор Белуце, Міккель Дуелунд, Назарій Русин, Владислав Супряга, Денис Попов та Мохаммед Кадірі.

Як і їхні одноклубники днем раніше, сьогодні футболісти пройшли планову диспансеризацію, а саме лабораторні й ультразвукові дослідження, а також консультації вузькопрофільних фахівців.

У порядку черги гравці заходили до кабінетів профільних лікарів - невропатолога, терапевта, травматолога, окуліста, лора.

Також футболістам зробили кардіограму, УЗД черевної порожнини та серця, вони здали весь спектр аналізів, виміряли тиск та антропометричні дані. Всі пройшли звичайну планову диспансеризацію, що охоплює лабораторні дослідження й ультразвукові, а також консультації вузьких фахівців і денситометрію - вимірювання кількості жиру в організмі.

Гравці пройшли всі кабінети і здали аналізи дуже швидко й організовано. Звісно, контролювали процес проходження медобстеження динамівські лікарі.
Тепер результати обстеження будуть оброблятися протягом кількох днів, після чого їх передадуть клубним лікарям. Інші функціональні дослідження і тести можуть проводитися безпосередньо на клубній базі, для цього там є всі необхідні умови і потрібне обладнання.

Нагадаємо, що у неділю команда в повному складі зібралася на базі та здала планові тести на COVID-19, усі результати негативні.

Як і напередодні, сьогодні ввечері динамівці проведуть перше тренування в повному складі на базі в Кончі-Заспі. За кілька днів, а саме 15-го січня, команда вирушить на збір до ОАЕ, де перший етап підготовки до відновлення сезону триватиме протягом 10-ти днів.