Кенджора: «Тренерський штаб «Динамо» мені довіряє»

Динамо Київ 12 Січня, 13:54 938
Кенджора: «Тренерський штаб «Динамо» мені довіряє»
Захисник «Динамо» Томаш Кенджора в інтерв'ю клубному сайту поділився, як провів відпустку і розповів про готовність до початку роботи.

- Як відпочив, провів свята і відпустка?

- Все добре! Спочатку ми були в Києві, не могли виїхати, тому що моя дівчина хворіла коронавірусом. Потім я був з рідними в Польщі, у нас Різдво відзначають в кінці грудня. Після різдвяних свят ми побували тиждень в ОАЕ, а потім повернувся на батьківщину, де приступив до самостійних тренувань і підготовки до другої частини сезону.

- Наш розвідник в ОАЕ, побував в країні першого збору команди...

- Так-так, поїхав перевірити погоду (сміється). Розповідаю: погода відмінна, умови для тренувань теж. Проблем з роботою не буде.

- Як настрій перед зборами? Переключився вже після свят?

- Безумовно, ми всі скучили за футболом. Місяць не грали і вже хочеться скоріше працювати з м'ячем. Під час відпустки працював самостійно, а ось по ТБ матчі особливо не дивився.

- У минулому роки ти став Iron Man для «Динамо» - провів більше всіх матчів і хвилин на поле. Як-то це дається взнаки?

- Для мене це звична історія, не перший сезон, коли я багато граю. Відчуваю себе абсолютно нормально, в фізичному плані у мене проблем немає, і якщо тренер буде давати мені 90+ хвилин в кожному матчі, то буду тільки радий цьому. Приємно, що тренерський штаб довіряє мені і дає можливість виходити на поле практично в кожному поєдинку. Це мотивує і надихає.

- Що скажеш по Лізі Європи? Як далеко вийде пройти?

- Наші думки і повна концентрація на «Брюгге», ми не думаємо про те, як і що може бути далі. «Брюгге» - це сильний суперник, збалансована і організована команда. Ми повинні зосередитися на цьому суперника, а що буде далі залежить від якості нашої гри.

- У чемпіонаті України не менш важливе завдання. Які думки з приводу чемпіонської гонки в УПЛ?

- Я в «Динамо» вже 4-й сезон і мені дуже хочеться виграти чемпіонат України. Це глобальне завдання, вирішення якої полягає в правильній підготовці до кожного наступного матчу. Ми повинні успішно йти від суперника до суперника, а під керівництвом такого тренера, як Мірча Луческу, це здійснимо. У кожному окремому матчі ми повинні доводити свої чемпіонські амбіції і заслужити цей титул.