Попов: «За віком, можливо, у нас молода команда, але досвід вже є»

Динамо Київ 12 Січня, 15:11 849
Попов: «За віком, можливо, у нас молода команда, але досвід вже є»
Захисник «Динамо» Денис Попов, проходячи медогляд, розповів про своє ставлення до лікарів, як провів відпустку та поділився очікуваннями від поновлення сезону та майбутніх матчів.

- Медичний огляд – звичний процес для нас, який проходимо кожні півроку. Здаємо кров, проходимо УЗД, перевіряємо серце, очі – загалом, усі необхідні процедури. Лікарі переважно одні й ті ж самі, але є й такі, які міняються.

- Чи є певні фобії перед візитом до якогось лікаря?

- Нічого немає такого. Та й від інших хлопців ні про що подібне не чув.

- Коли відвідуєш лікарів, вони підіймають футбольну тему? Ставлять питання про «Динамо», національну збірну?

- Так, буває, розмовляємо. Тільки що був у свого знайомого лікаря, так він запитав, як я провів відпустку, де був. Перекинулися кількома словами, пожартували.

- Як правило, з лікарями не особливо товаришують…

- Навпаки – є такі, з якими потрібно дружити. Своє здоров’я треба оберігати та регулярно перевіряти, щоб усе було добре.

- Як відпочив, де зустрів Новий рік?

- Усе добре, новорічні свята провів із сім’єю, друзями. Відпочив, але й тренувався трохи.

- Чи були дні, коли ти взагалі не думав про тренування та просто відпочивав?

- У мене був активний відпочинок, але, наприклад, 31 грудня та 1 січня зробив собі «розвантажувальні» дні, щоб нікуди не поспішати.

- Раціон харчування відрізнявся від того, що є під час ігрового циклу?

- Загалом, так. Зазвичай ми харчуємося на базі, а у відпустці я переважно їв у батьків. Тому, звичайно, відрізнявся. Міг дозволити собі, як говориться, згрішити та розслабитися.

- Як пройшов перший тренувальний день?

- Це були втягуючі заняття. Кілька днів ми будемо займатися на своїй базі, а потім вирушаємо до ОАЕ, де вже буде основна робота. Але тренерський штаб поки не озвучував детальний план, як ми будемо готуватися.

- Циганков казав, що зараз, коли у нас пауза, дуже важко дивитися футбол по телевізору. Ти слідкував за європейськими чемпіонатами чи намагався відволіктися?

- Коли вдавалося й був час, то дивився – зокрема, з тих, що запам’яталися, це гра між «Міланом» та «Ювентусом».

- 2020-й був загалом успішним і для «Динамо», і для тебе. Які амбіції на 2021-й?

- Нам потрібно вигравати кожен матч, показувати свою найкращу гру, щоб футбол у нашому виконанні подобався вболівальникам. І, звичайно, найголовніше – це результат. Перед нами стоять максимальні цілі, яких будемо намагатися досягти.

- Найближче серйозне випробування – це матчі з «Брюгге» в Лізі Європи. Слідкував за ними, як грають у чемпіонаті?

- Я вважаю, що найголовніший матч – це найближчий. А перший наш суперник після поновлення сезону – це «Олімпік». Потрібно зіграти з ними, а потім уже будемо готуватися до протистояння з «Брюгге».

- Усі кажуть, що у «Динамо» молода команда, яка набирається досвіду. Чи можна сказати, що ви вже визріли в плані досвіду завдяки тим же матчам у Лізі чемпіонів?

- Ліга чемпіонів – це величезний досвід. Але я не скажу, що це наш максимум, завжди є куди зростати, розвиватися, з кожним днем та тренуванням. Усі хлопці це розуміють та намагаються вчитися.

- Поправки на те, що «молода команда», вже не буде?

- За віком, можливо, й молода, але багато футболістів уже зіграли немало матчів на високому рівні. Певний досвід уже є, але, повторюся, завжди є куди зростати.