Рибка: «Казали, що гравці в «Динамо» погані, але Луческу довів зворотнє»

Динамо Київ 14 Січня, 04:16 1288
Рибка: «Казали, що гравці в «Динамо» погані, але Луческу довів зворотнє»
Екс-голкіпер «Динамо» до приходу Луческу поставився позитивно.

Екс-голкіпер »Динамо» Олександр Рибка, який зараз виступає за латвійську «Лієпаю», оцінив перспективи молодих динамівських голкіперів і зокрема Руслана Нещерета.

«Нещерет? Я дивився гру «Динамо» з «Барселоною». Він великий молодець. Великий плюс, що в «Динамо» так добре поставлена робота з воротарями. Для Руслана, як і для інших молодих хлопців такі ігри, це великий досвід.

Гра Бущана мені теж подобається. Помітив, що Луческу довіряє і молодим голкіперам, і молодим гравцям. Це великий плюс, молодь відчуває таку довіру.

Взагалі я не здивований, що Луческу очолив «Динамо» і не відношуся скептично до його роботи, адже знайомий з ним за спільною роботою в «Шахтарі». Він сильний тренер, мені теж довіряв.

Вболівальники вимагали, щоб прийшов іноземний тренер замість динамівського серця і був результат. Ось він. Команда йде на першому місці, вперше за чотири роки пробилася до групового турніру Ліги чемпіонів. Казали, що гравці в «Динамо» погані. Виявляється, ні. Тому до приходу Луческу в «Динамо» ставлюся позитивно. Він запам'ятався мені тим, що вміє організувати тренувальний процес. Він фанат своєї справи, таких ще треба пошукати», - сказав Рибка.