«Динамо» в ОАЕ: продуктивний старт збору

Динамо Київ 16 Січня, 15:06 2024
«Динамо» в ОАЕ: продуктивний старт збору Фото: ФК Динамо
15 січня для першої команди «Динамо» розпочався перший зимовий тренувальний збір, який у цьому році команда проводить за практично літньої погоди, перебуваючи в ОАЕ.

У найближчі 10 днів, поки динамівці тренуватимуться в Арабських Еміратах, за прогнозами тут буде зберігатися сонячна погода, а температура в денний час буде перевищувати 20 градусів – комфортні умови для організації та проведення тренувального процесу.

З моменту прибуття команда поринула у насичену програму підготовки. Уже ввечері в день перельоту «біло-сині» провели перше заняття. А на суботу було заплановано два тренування. Свої заняття динамівці проводитимуть на стадіоні «Аль Шааб», оснащеному усією необхідною інфраструктурою.

Ранкове тренування почалося з тривалої промови Мірчі Луческу. Містер окреслив план роботи, підкресливши, що футболістам доведеться попрацювати над помилками які команда робила в обороні. Крім того, велика увага повинна бути приділена й організації атак.

Перед початком запланованої роботи головний тренер ввірив команду в руки тренерові з фізпідготовки Віталію Кулибі, який провів розминку.

Потім команда поділилася на кілька груп аби попрацювати над контролем м'яча в квадратах. Усі гравці приступили до роботи в чудовому настрої, явно скучивши за грою за час зимової паузи. Великий обсяг бігової роботи команда виконала ще в Києві, тому на зборі зможе сконцентруватися на техніко-тактичними діях.

Після квадратів, які здебільшого також були розминочними, робота над передачами продовжилася в двійках, і тут вже Мірча Луческу уважно контролював виконання вправи, періодично зупиняючи процес і вносячи коригування. Потім двійки змінилися на невеликі групи гравців, при цьому в роботі вже були задіяні воротарі.

Наставник «Динамо» дуже детально і часом навіть експресивно пояснював кожному гравцеві, як він повинен діяти у тій чи іншій ситуації, а при виконанні основної вправи, коли частина гравців працювала над організацією, побудовою атак, сам розпочинав вправи, направляючи м'яч у потрібному напрямку і показуючи на своєму прикладі, як повинні діяти його підопічні.

У цей час інша частина гравців на іншій половині поля працювала над завершальною стадією атак, ударами по воротах.

Ранкове тренування тривало півтори години. Після обіду та відпочинку «біло-сині» знову повернуться до тренувального центру «Аль Шааб» і проведуть друге за сьогодні заняття на полі.