«Динамо» U21 провело спільне тренування і спаринг з «Десною»

Динамо Київ 19 Січня, 11:22 1055
«Динамо» U21 провело спільне тренування і спаринг з «Десною» | 19-27
Молодіжна команда «Динамо» готується до весняної частини сезону на клубній базі у Кончі-Заспі, проводячи по одному або два тренування щодня.

18 лютого підопічні Юрія Мороза провели заняття спільно з основною командою чернігівської «Десни», а закінчилося воно спарингом. У ньому з рахунком 2:1 перемогу святкували гості з Чернігова. У складі динамівців відзначився Сухоручко. Детальніше про тренування і спаринг розповів асистент старшого тренера U21 Сергій Шматоваленко:

«Ми зустрічалися з основною командою «Десни», яку розбавили кілька молодих гравців. Ми пропустили вже на 3-й хвилині, але наприкінці першого тайму, а саме на 40-й хвилині, зрівняли рахунок, а на 78-й хвилині пропустили другий м'яч. Що стосується гри, це був наш перший спаринг після відпустки, до цього ми тиждень тренувалися. Спочатку «Десна» мала невелику перевагу, але до середини першого тайму наші хлопці вирівняли хід гри і навіть мали перевагу, створивши 3-4 гольових моменти, які не вдалося реалізувати. Після того, як ми замінили майже всіх футболістів, друга частина зустрічі вийшла рівною з небезпечними моментами біля воріт обох команд.

На даному етапі ми хлопцями задоволені, але ще є багато над чим працювати. Були помилки як тактичного плану, так і ігрового. Загалом, враження залишилося позитивне. Далі у нас в планах одно- і дворазові тренування і, можливо, контрольні матчі».