Ярмоленко асистом врятував перемогу «Вест Хема» над «Вест Бромвічем»

Футбол України 19 Січня, 21:59 2140
Ярмоленко асистом врятував перемогу «Вест Хема» над «Вест Бромвічем» | 19-27
«Вест Хем» перед домашнім матчем проти «Вест Бромвіча» міг порівнятися очками з «Евертоном», який тримався на шостій позиції, і наблизитись до зони ЛЧ на відстань двох очок.

Звісно, про такі високі цілі «молотобійці» поки не думають, але в боротьбі за Лігу Європи звитяга над Альбіоном допомогла б – благо, «дрозди» йшли на передостанній сходинці. Три дні тому підопічні Сема Аллердайса перервали 8-матчеву безвиграшну серію, але до того вони вилетіли з Кубка від Блекпула. Словом, фаворит зустрічі був очевидний. Попри цей факт, Девід Мойєс залишив Андрія Ярмоленка в запасі.

Перший тайм зустрічі пройшов за цілковитої переваги господарів. У Вест Брома можна згадати тільки одну перспективну атаку, яку Перрейра завершив ударом з дистанції в небо. Вест Хем же провів сім пострілів по воротах, ледь не відкривши рахунок вже на 7-й хвилині після подачі з кутового – Доусон пробив у правий кут, але м'яч пролетів поруч зі стійкою. В середині тайму «хаммерс» провели низку ударів з дистанції, один з яких рикошетом пройшов недалеко від лівого нижнього кута, але відкрити рахунок вдалося аж у компенсований час – це Боуен (конкурент Ярмоленка) грудьми замкнув потужну подачу Цоуфала на ближню стійку. 1:0!

Початок другого тайму шокував Вест Хем могутнім ударом Перрейри з-за меж карного майданчика в дальній кут – 1:1! Лондонці відповіли двома пострілами Райса з незручних позицій та накритим ударом Лансіні з центру штрафного на 58-й хвилині, але загалом атака господарів виглядала блідо. На 62-й Девід Мойєс освіжив її, кинувши у бій Форналса та Ярмоленка – і вже за три хвилини Андрій приніс «молотобійцям» успіх, відкрившись на дальній стійці й скинувши подачу Кресвелла під удар Антоніо метрів з десяти. 1:1! Ще за хвилину українець увірвався в карний майданчик з правого флангу й пробив по воротах з лівої, але м'яч полетів точно до рук голкіпера.

Остання чверть зустрічі виявилась не дуже цікавою. У Вест Хема були два дальніх удари Райса повз ворота, а у Вест Брома був неточний постріл Перрейри та атака з ударом Галлахера метрів з 20-ти – прямо в руки Фабіанскі. Аж на 89-й хвилині «дрозди» створили справжній гольовий момент – це Фурлонг замикав простріл на «11 метрів» ударом повз ліву стійку. Ось, в принципі, і все, що створили команди. Фінальний свисток зафіксував перемогу «хаммерс». Ярмоленко завершив поєдинок з непоганою статистикою.

Таким чином, Вест Хем набрав 32 очки, піднявшись на сьому позицію в турнірній таблиці. Вест Бромвіч з 11 заліковими балами залишився на передостанній сходинці.