Світовий футбол 22 Січня, 15:51 692
Яремчук – про гол у ворота «Генка»: «Це був один із найкрасивіших м’ячів у моїй кар’єрі» | 19-27
Форвард збірної України і бельгійського «Гента» Роман Яремчук поділився враженнями від матчу проти «Генка» (1:1) і оцінив свій гол у ворота одного з лідерів чемпіонату Бельгії.
«Звичайно, ми розчаровані тим, що не змогли перемогти. Почуття після матчу важко описати. Якщо ви граєте проти 10 суперників близько 80 хвилин, рахунок все ж має бути на вашу користь!

Останнім часом залікові бали є проблемою для Гента. Сьогодні ми також зрівняли рахунок з єдиного хорошого шансу за всю гру. Це справді було приємно, що я забив гол і зрівняв рахунок, але… це був непростий матч.

Це був мій 50-й гол за Гент? Справді? Я, чесно кажучи, голи не рахую. Гол – це моя робота, це те, що повинен робити нападник. Чи це мій найкращий гол у кар’єрі? Напевне, один з найкрасивіших, так», – цитує Яремчука офіційний сайт Гента.

Нагадаємо, Яремчук спочатку змусив суперника заробити на собі червону картку, а згодом, вже у доданий до першого тайму час, зрівняв рахунок у матчі і приніс своїй команді важливе очко.