Олександр Караваєв: «Це гордість і честь - бути капітаном «Динамо»

Динамо Київ 22 Січня, 21:14 1203
Олександр Караваєв: «Це гордість і честь - бути капітаном «Динамо»
Універсал «біло-синіх», який у матчі з солігорським «Шахтарем» грав із капітанською пов'язкою, поділився емоціями від матчу і тренувального збору в цілому.

- Вчора в контрольному матчі з «Шахтарем» ти вивів команду на поле у статусі капітана. Які у тебе в зв'язку з цим емоції?

- Це гордість і честь тому що «Динамо» - легендарний клуб, і коли ти виходиш на поле з капітанською пов'язкою, відчуваєш велику відповідальність. Звичайно, це надає набагато більше мотивації, впевненості, бажання.

- Було помітно, що «Шахтар» готувався до гри з «Динамо», до того ж у команди український тренер. Це відчувалося на полі?

- Нам теж було видно, що вони дуже налаштовані, немовби на офіційну гру. Їм був важливий результат. Ми розглядали цей матч не тільки з позиції результату, але і гри, фізичних кондицій. Це відчувалося, але ми відштовхувалися від своєї гри.

- «Динамо» зіграло вже два контрольні матчі. У яких кондиціях зараз гравці?

- Зараз фізичні кондиції вже набагато кращі, тому що в перший тиждень-півтора ми робили дуже багато бігової роботи, тобто закладали фізичну форму. А потім вже робили те саме з м'ячем, і великі навантаження були в ігровому плані, наприклад, тримання м'яча, і тактики було багато. Ми потихеньку входимо в цей режим і вже набагато краще відчуваємо себе в грі – більше сил, енергії. Відчуваємо, що можемо грати вже не по тайму, а більше тайму. З кожним днем все краще і краще.

- Чим тренування на зборах відрізняються від роботи протягом сезону?

- В принципі, ми робимо все те саме, що і під час сезону. Але, звичайно, тут більше часу приділяємо тактиці. Так як протягом сезону у нас по одному тренуванню в день, а під час збору - по два, тут збільшується обсяг роботи, ми робимо більше повторень. Наша мета – аби все доходило до автоматизму, як цього вимагає тренер. Завдяки тому, що тут більше часу, ми більше встигаємо зробити.