«Динамо» U21 провело спаринг із друголіговим «Діназом»

Динамо Київ 23 Січня, 18:41 1148
«Динамо» U21 провело спаринг із друголіговим «Діназом» | 19-27
Молодіжна команда «Динамо» готується до другої частини сезону на клубній базі в Конча-Заспі, проводячи дворазові тренування.

Сьогодні підопічні Юрія Мороза провели спаринг з представником другої ліги України - вишгородським «Діназом». У ньому з рахунком 2:1 перемогу здобули динамівці. У складі киян відзначився Данило Скорко на 51-й хвилині, а на 52-й хвилині забив Ярослав Надольский.

Детальніше про контрольний поєдинок розповів асистент старшого тренера U21 Сергій Шматоваленко:

- В епізоді з голом Скорка була передача з флангу, Данило прийняв м'яч у штрафній праворуч і пробив у дальній кут. У другому голі Єфименко пройшов по флангу, зробив передачу в штрафний майданчик і Надольский головою переправив м'яч у ворота.

Ми мали перевагу, домінували на полі. Спочатку багато чого не виходило, потім взяли ініціативу в свої руки. Робочий процес йде, збори протікають, з кожною грою інтенсивність підвищується, футболісти грають по 60-70 хвилин.

Завтра у команди вихідний, а з понеділка по плану - дворазові тренування. 27 січня проведемо гру з аматорською командою «Лівий берег».