Вербич вибув на 2-3 тижні, Белуце - на півтора місяці

Динамо Київ 23 Січня, 19:27 2249
Вербич вибув на 2-3 тижні, Белуце - на півтора місяці
Лікар першої команди “Динамо” Андрій Шморгун розповів про новини з лазарету “біло-синіх”.

- На сьогоднішній день були проведені обстеження двом футболістам, які мають травми та скарги. Беньяміну Вербичу зробили МРТ, яка виявила пошкодження м’язів задньої поверхні стегна. Термін відновлення при такій травмі складає від двох до трьох тижнів. Сподіваємося, що одужання Вербича відбудеться набагато швидше і ми зустрінемося вже на зборі в Туреччині. Можливо, він братиме участь у підготовці не в повному обсязі, але зможе тренуватися та відновлюватися.

У Тудора Белуце були скарги на біль у п'ятій плюсневій кістці, його рентген-обстеження показало початкову стресову фрактуру, тобто зміну в структурі самої кістки під навантаженням. Йому наклали лангету, протягом шести тижнів він повинен носити її та використовувати милиці, а далі будемо слідкувати за динамікою реабілітації.

- Ми бачимо в загальній групі Тимчика та Шапаренка. Вони вже працюють на повну силу?

- На повну вони поки не працюють, однак вже повернулися до загальної групи для повної адаптації. Певні обмеження існують, вони виконують роль нейтральних футболістів, але це входить до плану реабілітації, щоб вони швидше адаптувалися в загальній групі, - цитує Андрія Шморгуна офіційний сайт «Динамо».