Кополовець: «Мілевському спочатку було дуже важко»

Футбол України 24 Січня, 12:58 388
Кополовець: «Мілевському спочатку було дуже важко»
Спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець розповів, як Артем Мілевський проявив себе на першому етапі підготовки.

- Артему спочатку було дуже важко, все ж, два тренування в день, великі навантаження, а тут ще, як на зло, мороз... Звичайно, Мілевському більше подобається робота з м'ячем, однак без міцного фундаменту загальнофізичної підготовки, погодьтеся, не обійтися. Тому Артему, хоча він у футболі і відома особа, довелося працювати нарівні з усіма. Але він витримав.

- В єдиному спарингу, зіграному «Минаєм» в новому році - з угорською «Кишвардою», Мілевський діяв на вістрі атаки. Він змусив нервувати оборону господарів?

- Контрольні матчі на те й існують, щоб визначити, де краще використовувати того чи іншого виконавця. Я дотримуюся думки, що Мілевський більш ефективний на позиції відтягнутого форварда. Він тоді частіше зустрічається з м'ячем, а його вміння креативно зіграти в підіграванні нікуди не випарувалося. Це дуже важливо, тим більше, що у нас є Антон Шиндер, який вміє діяти на випередження, нав'язати захисту суперників жорстку боротьбу. А для загострення конкуренції за місце в передній лінії ми запросили ще нігерійського гренадера Угечукву Огбонна, який минулої осені виступав за австрійський «Рід». Але, повторюю, це моя точка зору.