Матч «Динамо» з «Брюгге» відбудеться без глядачів

Динамо Київ 27 Січня, 12:22 1501
Матч «Динамо» з «Брюгге» відбудеться без глядачів
Вчора в українських ЗМІ пройшла новина, що перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи «Динамо» – «Брюгге», який відбудеться 18 лютого на НСК «Олімпійський», може пройти з глядачами.

Динамо, начебто, розглядало можливість звернутися до київської влади, щоб та дозволила вболівальникам відвідати домашній поєдинок з бельгійцями. Чемпіон вирішив перевірити, чи має ця новина якийсь реальне підґрунтя.

Видання Чемпіон звернулось до представника київської влади на умовах анонімност за коментарем:

«Це нісенітниця. Або стовідсоткова вигадка журналіста незрозумілого сайту, який представляє букмекерів. Шкода, що решта ЗМІ, не перевіряючи інформацію, передрукували цю качку. Адаптивний карантин в Україні продовжується до 28 лютого. Є пряма заборона на відвідування глядачами спортивних подій. За останню добу було зафіксовано 145 летальних випадків і госпіталізовано 2430 осіб. Тож, про яке поліпшення епідеміологічною ситуації в Україні в останній час може йти мова? Думаю, що Динамо, уявляючи реальну картину, навіть не буде звертатися до місцевої влади. Тому що відповідь буде цілком зрозуміла. Скажу більше: немає сумнівів, що адаптивний карантин буде продовжений і в березні – квітні. Тож в найближчі місяці розраховувати на підтримку команди на стадіоні не варто».