Світовий футбол 28 Січня, 10:15 1147
Харатін голом долучився до розгромної перемоги «Ференцвароша» – Ребров скористався осічкою команди Петряка | 19-27
Відбулись перенесені поєдинки 5-го туру чемпіонату Угорщини.

Чемпіонат Угорщини, 5-й тур

Кішварда – Фехервар – 2:1

Голи: Сімовіч, 22, Сасса, 58 – Фіола, 28

Будафок – Ференцварош – 0:3

Голи: Узуні, 25 (пен.), Чонтош, 58, Харатін, 67 (пен.)

Попри статус фаворита Фехервар на виїзді не впорався із гравцями Кішварди. До перерви суперники обмінялись голами, а у другому таймі господарі все ж дотисли опонента. Український хавбек Фехервара Іван Петряк, вийшов у стартовому складі і був замінений на 62-й хвилині. Кішварда залишається на третьому місці, наблизившись до Фехервара на відстань 5-ти очок.

Ференцварош прогнозовано розгромив Будафок. Підопічні Сергія Реброва відвантажили супернику три м'ячі без відповіді. Варто відзначити, що останній гол команди з Будапешта забив український півзахисник Ігор Харатін, реалізувавши пенальті. Також Ребров у другому таймі випустив ще одного українця Олександра Зубкова. Перемога дозволила лідеру таблиці Ференцварошу збільшити відрив від Фехервара до 10 очок.