«Динамо» цікавиться капітаном «Брондбю» — гравець сподобався українському гранду

Динамо Київ 28 Січня, 19:45 4030
«Динамо» цікавиться капітаном «Брондбю» — гравець сподобався українському гранду
Капітан «Брондбю», гравець збірної Данії Андреас Макше може перейти в київське «Динамо».

Про це в інтерв'ю нашому сайту, яке вийде незабаром, розповів Ерік Браун, котрий переїхав із Москви до Данії в 10 років, де розпочав свою кар'єру футболіста. Спочатку виступав за аматорський клуб «Естербро», де себе зарекомендував і перейшов в команду сильніше - «Б93». А вже звідти — в академію «Мідтьюлланнда».

В цій команді він познайомився із Міккелем Дуелундом, з яким товаришує досі і живе в Україні. Через травми Ерік завершив кар'єру футболіста, але футбол не покинув.

Наразі, Ерік Браун є одним із засновників Асоціації футболістів України, котра захищає права гравців і допомагає їм на різних етапах кар'єри.

Отже, в інтерв'ю із Еріком Брауном нам вдалося дізнатися, що киян зацікавив 26-річний капітан «Брондбю» Андреас Макше, котрий грає на позиції центрального захисника.

За даними Transfermarkt.de, вартість гравця складає 2 млн євро. Нинішня ціна - найвища за всю його кар'єру.

Контракт гравця із «Брондбю» розрахований до літа 2023 року.

- Капітан «Брондбю», молодий центральний захисник Андреас Макше додав би «Динамо» стабільності. Є інформація, що він сподобався київському клубу. Кияни можуть його підписати.

Для Андреаса це був би чудовий варіант. Все залежить від можливостей «Динамо».

Це клуб з великим ім'ям, але бездіяльність на трансферному ринку в плані покупок і продажів футболістів явно не додає плюсів іміджу.

«Динамо» потрібно вкладати гроші в правильних гравців, не тільки в українців.

Повністю інтерв'ю читайте згодом.