«Минай» мінімально поступився сербському клубу, Мілевський відіграв тайм

Футбол України 28 Січня, 21:07 1374
«Минай» мінімально поступився сербському клубу, Мілевський відіграв тайм | 19-27
​В цей четвер «минайці» зіграли з командою елітного дивізіону Сербії – «Радом».

Грала матч команда на фоні доволі серйозних фізичних навантажень – тільки вчора «минайці» займалися в режимі дворазових тренувань. Позаймалися вони і цього дня зранку. Тому свіжими футболісти на полі не виглядали.

До того ж, це був перший повноцінний спаринг в Туреччині та і другий всього в році. А ось сербські опоненти вже в Туреччині набрали кращу форму і встигли зіграти два матчі.

Тому суперник виглядав значно свіжішим. Початок гри був за ними, але з часом українська команда зуміла перебрати м’яча до себе. У цій грі «минайці» грали обидва тайми в 4 захисники, з насиченим центром та тріо атакуючих.

У нападі в сербів виходило краще. В середині першого тайму на правому фланзі не догледіли форварда суперника і той наніс вдалий удар, який Попович парирувати не зумів – 0:1.

В другому таймі команда вийшла повністю в іншому складі. І це трохи додало агресії в атаці. Проте не вистачало не тільки останнього фінального удару, а й останнього асисту чи то виводу гравця на удар.

Натомість серби знову були ефективнішими в атаці – навіс з флангу та удар головою і точно у площину воріт, які вже захищав Каніболоцький.

Проте одна атака виявилася результативною – за 3 хвилини до кінця тайму. Матіч розпочав атаку довгим пасом, Шеммі на фланзі отримав вільний простір і перевів атаку у штрафну, а Угочукву намагався розвернутися і пробити, але йому завадили – пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Антон Шиндер – 1:2.

«Минай» (1 тайм):
Попович, Книш, Карась, Чушенко, Кополовець, Петрусенко, Сніжко, Шпак (Панчишин), Кожанов, Мілевський, Ахмедзаде

«Минай»: (2 тайм): Каніболоцький, Шеммі, Матіч, Малепе, Саків, Хахльов, Ткачук, Панчишин (Пиняшко), Нурієв, Угечукву, Шиндер

Наступний товариський матч проведе вже завтра, 29 січня – зіграє з донецьким «Олімпіком».