Забили першими, але пропустили три. «Олександрія» в спарингу програла болгарам

Футбол України 29 Січня, 21:47 1232
Забили першими, але пропустили три. «Олександрія» в спарингу програла болгарам | 19-27
Другий спаринг команди Шарана за день.

У п'ятницю 29 січня «Олександрія» на своєму навчально-тренувальному зборі в Туреччині провела одразу два спаринги. Вранці «містяни» обіграли молодіжку турецького «Аланьяспору» (1:0), а ввечері змагалися з болгарським клубом «Арда».

У протистоянні з болгарами «Олександрія» відкрила рахунок на 29-й хвилині після того, як Дубра вдало зіграв головою після навісу з кутового, проте утримати перевагу не зуміла.

У другому таймі «Арда» забила три голи і святкувала підсумкову перемогу. 1:3 для «Олександрії».

У п'ятницю 29 січня «Олександрія» на своєму навчально-тренувальному зборі в Туреччині провела одразу два спаринги. Вранці «городяни» обіграли молодіжку турецького «Аланьяспора» (1: 0), а ввечері змагалися з болгарським клубом «Арда».

«Олександрія» - «Арда» (Кирджалі, Болгарія) 1:3

Гол Олександрії: Дубра (29)

Олександрія: Олег Білик, Владислав Бабогло, Каспарс Дубра, Олександр Мельник, Роман Вантух, Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Валерій Лучкевич, Максим Третьяков, Денис Устименко, Артем Сітало.