Олег Печорний: «Дуелунд міг перейти в бельгійський клуб цієї зими»

Динамо Київ 2 Лютого, 12:54 2079
Олег Печорний: «Дуелунд міг перейти в бельгійський клуб цієї зими»
Данський вінгер київського «Динамо» Міккель Дуелунд міг стати гравцем бельгійського клубу.

Після закриття трансферного вікна «на вхід» в європейських чемпіонатах 1927.kiev.ua стала відома інформація, що данський півзахисник киян Міккель Дуелунд мав пропозиції із чемпіонатів Бельгії та Туреччини.

Ми звернулися за коментарем до Олега Печорного - голови Асоціації футболістів України, членом якої є Міккель Дуеунд, із проханням прояснити ситуацію з чутками про можливий трансфер київського динамівця.

— Дійсно, Міккель Дуелунд мав пропозиції від двох клубів - із Бельгії та Туреччини. До турецької Суперліги він не хотів переходити - була конкретна пропозиція від «Анкарагаджю».

В Бельгії ж не встигнули оформити документи. Один із топ-5 клубів Ліги Жупіле був дуже зацікавлений в оренді Міккеля. Він дуже хоче грати, вже відновився після травми і проблем зі здоров'ям після коронавірусу.

З іншого боку, і добре, що не встигнули оформити документи. Дуелунд залишився в «Динамо» і остання гра показала, що він має хороші шанси стати основним гравцем, грати в Лізі Європи, Лізі чемпіонів і стати чемпіоном України в складі київського «Динамо».